Flokowanie

StartOfertaDostepne koloryGaleriaForumNasze aukcje na AllegroWskaznikiFAQKontakt

Facebook

 FlockArt & Fast-Wheels
ul. Żwirki i Wigury 2b

02-143 Warszawa
hala: F

501-055-203 lub 508-666-636
2070567
kontakt@flockart.pl

Jesteśmy otwarci:

  • pn-pt: od 9:30 do ... (przed przyjazdem najlepiej zadzwonić)
  • so-nd: nieczynne.

Specyfika naszej pracy jest taka, że godzina zamknięcia firmy nie jest stała, czasami jest to 15:00, a czasami 22:00. Dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego przed przyjazdem, szczególnie w godzinach popołudniowych.

Istnieje możliwość podrzucenia towaru do flokowania w weekend po wcześniejszym umówieniu.

GPS : 52°10'22.907"N, 20°58'54.263"E

UWAGA - Zanim napiszesz do nas zapoznaj się z naszą ofertą i uważnie przeczytaj poniższe informacje!

Jeżeli zależy Ci na szybkim kontakcie z nami, chwyć za telefon i poprostu zadzwoń. Oczywiście na wszystkie maile i zapytania na GG zawsze odpowiadamy, ale dopiero w godzinach wieczornych, ponieważ w pracy nie siedzimy przy komputerze.

Jeśli wysyłasz do nas zapytanie to pamiętaj o tym, aby umieścić w nim jak najwięcej informacji o elementach, które mają być flokowane. Jeśli przykładowo ma być flokowana deska rozdzielcza to proszę podaj model samochodu, z którego pochodzi, jego rocznik, w jakim zakresie ma być flokowana oraz na jaki kolor.

Jeżeli planujesz jakiś niestandardowy kolor (np. lawendowy, ecrue itp.) najpierw zapoznaj się z dostępną paletą kolorów jaka mamy w ofercie i w mailu podaj nr. wybranego koloru (dostępna paleta kolorów). Informacja o kolorze jest ważna, bo może mieć wpływ na cenę flokowania.

Jeśli ma być flokowany jakiś niestandardowy element, załącz w mailu jego zdjęcie. Jeśli element ma być flokowany częsciowo, prosze zaznacz na zdjęciu, który fragment ma być poflokowany.

Jeżeli element przeznaczony do flokowania jest uszkodzony np. porysowany, pęknięty lub posiada jakieś ubytki i chcesz abyśmy go naprawili, napisz o tym oraz zaznacz na zdjęciach miejsca, w których ma zostać przerowadzona naprawa.

Wszystkie to informacje pozwolą nam na szybką i konkretną odpowiedź oraz wycenę.

Koniecznie dołącz do nas na Facebook, nie musisz posiadać konta (nie trzeba się logować) aby móc na bierząco śledzić nasze prace - www.facebook.com/flokowanie

QR Code